У Києві тимчасово закрито один з виходів зі станції метро "Святошин" — КМДА
23 червня 2025 – 05:42
Унаслідок ворожої атаки пошкоджено інфраструктуру станції метро "Святошин" у Києві, тимчасово закрито один із виходів, повідомила Київська міська державна адміністрація вранці понеділка.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.