Завтра, 25 жовтня, у Києві та області відключатимуть світло. Енергетики застосовуватимуть графіки обмеження електроенергії. Причина — наслідки масованих російських ракетно-дронових атак на енергооб'єкти Читати новину на сайті "Суспільне"