У Києві створено штаб для ліквідації наслідків обстрілів енергетичних об’єктів
15 січня, 13:01
За дорученням президента Володимира Зеленського створено та провели перше засідання штабу з ліквідації наслідків російських обстрілів енергетичних об'єктів у Києві.