У Києві школяр напав з ножем на вчительку та однокласника
12 січня, 11:39
За попередньою інформацією, один з учнів прийшов до навчального закладу з ножем та напав на вчительку й однокласника.
12 січня о 8:45 у столичній школі учень напав на однокласника та вчительку. Нападника затримали. Про це пише “Галка” з посиланням на поліцію Києва. За попередньою інформацією, один з учнів прийшов до навчального закладу з ножем та напав на вчительку й однокласника. Потерпілим надається необхідна медична допомога. Нападника…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.