У Києві рекомендують завершити навчання у школах 30 червня — КМДА
12 квітня 2023 – 21:07
Департамент освіти та науки Київської міської державної адміністрації рекомендував закінчити навчальний рік у столичних школах 30 червня. Остаточне рішення ухвалюватимуть школи.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.