У Києві припинять роботу наземного електротранспорту — Кличко
23 грудня 2022 – 20:06
У Києві через значний дефіцит електроенергії робота наземного електротранспорту столиці — трамваїв та тролейбусів буде припинена. На маршрути випустять додаткові 222 автобуси — Суспільне