"Найближчим часом системи водопостачання столиці повністю працюватиме в нормальному режимі", - запевнили в комунальному підприємству.
Водопостачання на лівобережній частині Києва відновлено. Проте на останніх поверхах багатоповерхівок води все ще може не бути. Про це мовиться в заяві Київводоканалу, опублікованій у Facebook. Мешканцям багатоповерхівок нагадали, що на верхні поверхи вода подається окремими підкачувальними насосами, які можуть не працювати…