У столиці України вдалося повністю відновити електропостачання. Про це мер Віталій Кличко повідомив у Telegram у четвер, 9 березня. "Електропостачання споживачам Києва відновлено в повному обсязі. Роботи з відновлення теплопостачання тривають. Наразі 30% будинків без опалення. Відновити тепло в повному обсязі…
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.