У Києві повністю відновили роботу системи теплопостачання. Про це вранці 18 грудня повідомив мер столиці Віталій Кличко. Зараз всі джерела теплопостачання працюють в штатному режимі. Протягом дня комунальники працюватимуть по окремих будинках, де можуть виникати локальні проблеми з теплом. 16 грудня росія знову атакувала…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.