У Києві починають діяти нові графіки стабілізаційних відключень, - ДТЕК
10 грудня 2022 – 12:02
Від п’ятниці, 9 грудня, у столиці запроваджують оновлені графіки стабілізаційних відключень з урахуванням поточної ситуації в енергосистемі. Тепер вони поділені на три категорії.
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.