У Києві почали вмикати опалення в лікарнях, школах і дитсадках, – Кличко
9 жовтня 2023 – 19:28
Сьогодні, 9 жовтня, у Києві почали вмикати опалення в об'єктах соціальної інфраструктури: лікарнях, школах і дитячих садочках. Будинки підключатимуть пізніше. Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на мера Києва Віталія Кличко. Він зазначив, що вищеперелічені об'єкти підключають за заявками їхніх керівників. "Щодо…