В Києві триває підключення житлових будинків до тепла, яке розпочали вчора, 30 жовтня. Станом на ранок 31 жовтня вже 16% житлового фонду столиці (1617 багатоповерхівок) отримали опалення. Читати новину на сайті "Delo.ua"