З 10:00 у Києві, Київській, Черкаській, Чернігівській, Житомирській, Одеській, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях – вимушено застосовуються дві черги відключень одночасно", – йдеться у повідомленні.
Енергетики збільшили обсяги відключень світла у Києві і восьми областях. Про це повідомило Укренерго у понеділок, 9 грудня. За даними компанії, споживання електроенергії залишається високим і відповідає сезонним показникам. Але енергосистема продовжує відновлюватись вже після 11 масованих атак росіян, у ній зберігається…