Трохи менше 3000 багатоповерхових будинків у Києві залишаються без теплопостачання станом на ранок 22 січня. Нині ведуться роботи з підключення опалення. Про це повідомив Віталій Кличко в Telegram. "На сьогоднішній ранок без теплопостачання залишаються трохи менше 3 тисяч столичних багатоповерхівок. За минулу ніч підключили тепло…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.