У Києві двом посадовцям "Укрзалізниці" повідомлено підозру у розтраті 4,4 млн грн на закупівлі обладнання для локомотивів
9 квітня, 16:04
Правоохоронці в Києві повідомили про підозру двом заступникам директора філії "Центр з будівництва та ремонту колії" акціонерного товариства "Укрзалізниця", які організували закупівлю обладнання для локомотивів за завищеними цінами, через що компанія зазнала збитків на понад 4,4 млн грн.