У Києві двох медиків підозрюють у вимаганні $25 тисяч за оформлення інвалідності
11 травня, 17:17
У столиці правоохоронці затримали завідувача психіатричного відділення та лікарку-психіатра, які, за даними слідства, вимагали 25 тисяч доларів у пацієнта за допомогу з оформленням інвалідності