У Києві досі без тепла залишаються більше 1000 домівок
23 січня, 19:40
У Києві досі без тепла залишаються 1200 багатоповерхівок, які вдруге підключають після російських атак 9 та 20 січня. Більшість із них знаходяться на лівому березі та у Печерському районі. Ще частина — у Голосіївському та Солом'янському районах, повідомив міський голова Віталій Кличко.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.