У Києві дерево впало на чоловіка. Про це повідомляють у КМДА. Зазначається, що інцидент стався у Шевченківському районі. Медики намагалися реанімувати чоловіка, але від отриманих важких травм чоловік помер. Також у Шевченківському районі через падіння гілок жінка отримала травму хребта. Потерпілу госпіталізували до лікарні.…