А мер столиці Віталій Кличко поінформував , що 29 серпня у Києві оголошено Днем жалоби у пам'ять за жертвами масованої атаки ворога.
Внаслідок масованої російської атаки в Києві підтверджено інформацію про загибель 14 людей. Про це повідомила столична прокуратура у четвер, 28 серпня. "Станом на 11 годину ранку у Києві підтверджено інформацію про 14 загиблих внаслідок атаки рф. Серед загиблих троє неповнолітніх – дівчинка 2-х років, 14-річний хлопець та 17-річна…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.