На лівому березі Києва фіксуються перебої зі світлом та водопостачанням через аварію на електромережі. Тривають роботи з ліквідації пошкодження. Про це пізно увечері в суботу, 21 березня, повідомили у КМДА та ДТЕК. "Лівий берег Києва: частина Дарницького та Дніпровського районів залишились без світла через аварію на…