У Києві частину пунктів обігріву переведуть у режим очікування
21 березня 2023 – 18:58
Про це повідомляє Київська міська держадміністрація (КМДА) на своєму Telegram-каналі у вівторок, 21 березня.
Пункти обігріву у Києві мають намір перевести у режим очікування. Водночас у робочому стані залишать по два пункти у кожному районі. Про це повідомляє Київська міська держадміністрація (КМДА) на своєму Telegram-каналі у вівторок, 21 березня. Відповідне рішення ухвалено на засідання Ради оборони міста Києва. Проте, по два…