У Києві без тепла залишаються 1940 багатоповерхівок
23 січня, 08:39
"Без теплопостачання на сьогоднішній ранок залишаються ще 1940 багатоповерхівок, які підключають вдруге після атак ворога 9 та 20 січня.
Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко. "Без теплопостачання на сьогоднішній ранок залишаються ще 1940 багатоповерхівок, які підключають вдруге після атак ворога 9 та 20 січня. Більшість цих будинків на лівому березі міста, в Печерському районі, частина – в Голосіївському й Соломʼянському районах", - зазначив…