У Києві без тепла досі залишаються майже 2000 багатоповерхівок
23 січня, 09:35
У Києві без тепла станом на ранок 23 січня залишаються 1940 багатоповерхівок, більшість із них — на лівому березі столиці. Про це повідомив міський голова Віталій Кличко: «Без теплопостачання на сьогоднішній ранок залишаються ще 1940 багатоповерхівок, які підключають вдруге після атак ворога 9 та 20 січня. Більшість цих будинків…