У Києві без подачі тепла залишаються 1940 будинків, – мер столиці
23 січня, 10:49
У столиці впродовж ночі відновили теплопостачання ще 650 будинків. Станом на ранок п'ятниці,23 січня, без опалення залишаються понад 1900 багатоповерхівок міста. Про це Києва Віталій Кличко написав в Telegram, передає Рубрика. "Без теплопостачання на сьогоднішній ранок залишаються ще 1 940 багатоповерхівок, які підключають вдруге…