У Херсонській ОВА повідомили про знищення складів окупантів
6 липня 2022 – 17:22
Радник голови Херсонської ОВА не повідомив, склади чого саме горять, але на відео, що з'явилося, видно густі клуби чорного диму, але не чути вибухів від детонації боєприпасів.
У Херсоні в середу, 6 липня, було знищено склади російських окупантів. Про це повідомив радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань. "У Херсоні в районі залізничного вокзалу знищено склади рашистів", – написав він. Хлань також пообіцяв подробиці повідомити пізніше. Радник голови Херсонської ОВА не повідомив, склади чого…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.