Триває евакуація жителів херсонського мікрорайону “Острів”. Про це у Telegram повідомила військова адміністрація громади. Також евакуйовують лежачих і маломобільних хворих з лікарень. “Якщо ви знаєте про наявність людей, які потребують допомоги з евакуації – прошу звертатися на гарячу лінію міської адміністрації чи писати…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.