Внаслідок чергового ворожого обстрілу Херсона загинула мирна людина, ще одна особа отримала поранення. Про це 9 січня повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Ярослав Янушевич. "Російські окупанти продовжують вбивати мирних херсонців. Сьогодні ворожа артилерія вкотре била по житловому кварталу…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.