У Харкові з підприємців вимагали гроші за реєстрацію
21 січня, 13:08
"Натомість головний спеціаліст повідомив про необхідність сплатити по 4200 гривень за реєстрацію кожного підприємства та зазначив, які саме документи потрібно йому надіслати для проведення процедури.
У Харкові судитимуть співробітника Держпродспоживслужби. Чоловіка звинувачують в отриманні неправомірної вигоди та вимаганні грошей. Як встановило слідство, у травні 2025 року до головного спеціаліста одного з районних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області звернувся знайомий.…