У Харкові почала працювати друга підземна школа, яка забезпечить безпечні умови для навчання дітей під час воєнного стану. За першою чергою до навчання приступили 750 учнів з Новобаварського району, а після завершення другої черги кількість дітей збільшиться до 1000.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.