Спочатку засніжило у Вовчанську та Великому Бурлуку, згодом негода поширилась майже на половину області.
Служба відновлення просить водіїв бути уважними за кермом. Рух на дорогах ускладнюється через мокрий сніг та ожеледицю. Вранці 7 грудня у північно-східній частині Харківщини пішов сніг. Спочатку засніжило у Вовчанську та Великому Бурлуку, згодом негода поширилась майже на половину області. На превентивну обробку складних…