У Харкові планують створити «острів енергетичної системи» — Терехов
23 липня 2024 – 08:51
Через відсутність власної генерації електроенергії у місті розробляють альтернативну систему живлення. Наразі по всьому місту встановлюють блочно-модульні котельні, які забезпечуватимуть енергією Харків. Роботи тривають практично цілодобово. Про це в ефірі телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов. «Ми ведемо…