У Харкові директора лікарні та старшу медсестру підозрюють у заволодінні майном
8 серпня 2025 – 18:35
У Харкові директор лікарні та старша медична сестра підозрюються у службовому підробленні та заволодінні майном в особливо великих розмірах. Вони вносили до штату осіб, які не виходили на роботу і не виконували жодних посадових обов'язків. До того ж, директор "сховав" від мобілізації двох чоловіків призовного віку. Про це…