У Харкові міський автобус вилетів з дороги на узбіччя. Як повідомили в поліції, це сталося 10 липня на вулиці Китаєнка, що на Новій Баварії. Як з'ясували правоохоронці, 62-річному водієві громадського транспорту стало зле за кермом. "Травми отримала 56-річна пасажирка автобуса. Обох постраждалих госпіталізовано до лікарні", —…