У Харківській області ексгумували понад 600 тіл загиблих – Монастирський
18 жовтня 2022 – 09:25
У Харківській області знайдено щонайменше три місця масових поховань громадян, які постраждали внаслідок агресії РФ.
На деокупованих територіях Харківської області правоохоронці ексгумували більше 600 тіл загиблих. Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. За його словами, це це лише цивільні мешканці регіону. – Можу констатувати, що на кожній деокупованій території ми зустрічаємо те саме:…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.