На сайті у розділі про керівництво Сіверськодонецької МВА з’явилися зміни. Там додали двох нових заступників.
Окрім Тетяни Верховської, заступниками начальниці значаться Сергій Карпеченко та Тетяна Стєхіна.
Зазначимо, офіційні документи про їх призначення не опубліковані.
Карпеченко у 2024 році обіймав посаду…