У Керчі знищили систему протидії Starlink "Волна Купол Гарант": супутникові знімки
вчора, 23:55
В тимчасово окупованій Керчі було знищено комплекс радіоелектронної боротьби "Волна Купол Гарант". Його російські військові використовували для придушення роботи супутникового зв'язку Starlink.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.