У Казахстані вводять обмеження споживання електроенергії
15 грудня 2022 – 15:09
КИЇВ. 15 грудня. УНН. Компанія з управління електричними мережами Казахстану запроваджує обмеження споживання електроенергії. Вони торкнуться великих компаній у Північній, Південній та Західній зонах казахстанської енергосистеми. Про це повідомила прес-служба компанії, інформує УНН.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.