11 вересня на базі ДЮСШ №1 розпочався чемпіонат міста з боксу серед юніорів, юнаків та дівчат. Урочисте відкриття заходу ознаменувався присутністю почесних гостей, серед яких були: начальник управління молоді і спорту Кам’янської міської ради – Анатолій ІВАШИНА, президент федерації боксу міста Кам’янського, депутат…