У Кам’янському поступово відновлюють електропостачання
25 листопада 2022 – 09:52
«Щойно провів засідання міського оперативного штабу щодо поточної ситуації за участю енергетиків, керівників комунальних підприємств та департаментів міської ради.
Про це у ранковому зверненні повідомив міський голова Андрій Білоусов. «Щойно провів засідання міського оперативного штабу щодо поточної ситуації за участю енергетиків, керівників комунальних підприємств та департаментів міської ради. 85% населення вже підключено до електропостачання. Енергетики роблять все, аби в…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.