22 січня завершилися змагання Відкритого чемпіонату міста Дніпра з водного поло, який проходив з 19 по 22 січня у місті Кам’янське на базі басейну МіКомп. У змаганнях брали участь команди з Дніпра, Харкова, Маріуполя та збірна Донецької області (жінки). Золоті медалі цього чемпіонату вибороли харків’яни. Вихованці СДЮСШОР з…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.