У Яремче “Водоканал” продаватиме вироблену електроенергію
12 червня 2025 – 15:20
На комунальному підприємстві “Водоканал” у Яремче встановили сонячну електростанцію потужністю 60 кВт. Надлишок виробленої енергії планують продавати в електромережу. Про це під час престуру, який організувало Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України, розповів перший заступник міського голови…