У горохівській лікарні встановлюють гібридну сонячну електростанцію
8 травня, 13:00
У Горохівській багатопрофільній лікарні на Волині триває встановлення дахової гібридної сонячної електростанції. Вона має забезпечити медзаклад резервним живленням і допомогти лікарні працювати навіть під час відключень електроенергії.
Про це повідомляє Горохівська міська територіальна громада.