У Франківську понад 60 ветеранів та цивільних змагалися у настільному тенісі (ФОТО)
16 вересня 2025 – 15:11
13 вересня у Франківську відбувся турнір з настільного тенісу, який зібрав 67 учасників з 13 міст України. Змагання проходили у трьох категоріях, включаючи спеціальну для спортсменів на кріслах колісних. Про це пише Галка з посиланням на Івано-Франківську облдержадміністрацію. На території підприємства “Промприлад” в…