У двох областях України діють аварійні відключення
26 лютого 2025 – 11:17
"Через наслідки обстрілів енергооб’єктів в Одеській та Дніпропетровській областях – оператори системи розподілу (обленерго) вимушено застосовують відключення, що зумовлені мережевими обмеженнями", – йдеться у повідомленні.
В Одеській та Дніпропетровській областях задіяні аварійні відключення електроенергії. Про це повідомило Укренерго у середу, 26 лютого. "Через наслідки обстрілів енергооб’єктів в Одеській та Дніпропетровській областях – оператори системи розподілу (обленерго) вимушено застосовують відключення, що зумовлені мережевими…
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.