У Дубровиці міська лікарня сплатила понад 400 тис грн заподіяної шкоди довкіллю
9 лютого 2023 – 17:02
На Рівненщині міська лікарня однієї із громад сплатила збитки, які завдала довкіллю. Про це повідомляють у Державній екологічній інспекції Поліського округу.