У Дрогобичі рятувальники дістали собаку з каналізаційного колодязя
сьогодні, 13:30
За інформацією з повідомлення, власниця тварини була дуже стривожена і сильно переживала за свого чотирилапого друга.
У Дрогобичі собака впала в каналізаційний колодязь і опинилася в пастці. Подія сталася 27 червня о 09:05 , коли рятувальники отримали повідомлення про інцидент. За інформацією з повідомлення, власниця тварини була дуже стривожена і сильно переживала за свого чотирилапого друга. На місце виїхали рятувальники, які обережно…