Окупаційна адміністрація заявляє, що світло зникло начебто після обстрілу ЗСУ. "О….
У тимчасово окупованому місті Донецьк стало відключення електроенергії. Про це повідомило так зване "міністерство вугілля та енергетики "ДНР"" у понеділок, 15 травня. Окупаційна адміністрація заявляє, що світло зникло начебто після обстрілу ЗСУ. "О 14:47 внаслідок чергового обстрілу Донецька сталося знеструмлення кількох…
Цей день радості і пристрастей. Дуже гарний і вдалий для науки та дослідницької роботи, для
всякого роду розумових і духовних занять, пошуку зниклих людей, речей, тварин.