У Донецькій та Дніпропетровській областях аварійних відключень за графіком не буде
30 березня 2024 – 10:24
У Донецькій та Дніпропетровській областях скасовано графіки аварійних відключень електроенергії. «Відключення світла скасовано. Енергетикам вдалося стабілізувати ситуацію у Дніпропетровській та Донецькій областях», — повідомили в ДТЕК вранці 30 березня.
Цей день дає хорошу основу для започаткування нових та важливих справ. Не приймати в цей день
ніяких лікарських засобів, тим більше алкогольних напоїв.