За 19 квітня російські окупаційні війська поранили чотирьох мешканців Донеччини. Люди отримали поранення внаслідок обстрілів у Красногорівці, Українську, Нью-Йорку та Дружківці. Про це повідомили у Донецькій обласній військовій адміністрації.
Цей день дуже вдалий для закінчення будь-якої справи. День буде не тільки результативним, але і
принесе з собою шану і славу, популярність і благополуччя.