У Донецькій області через російські обстріли без світла понад 60 тисяч споживачів
4 грудня 2025 – 12:15
У Донецькій області через атаки російської армії на енергетичну інфраструктуру знеструмлені понад 60 тисяч споживачів. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства енергетики України. Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються.